فروشگاه تی جی بازار

پشتیبانی واتساپ

قوانــــین سایـــت

شرایط و ضوابط استفاده

 

1.کلیه مراحل خرید کالا در فروشگاه آنلاین تی جی بازار (tgbazar.com) ، طبق قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.

2.توجه داشته باشید، ثبت سفارش در هر زمان ، به معنای پذیرفتن کامل قوانین مندرج در سایت می باشد.

3.کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران می باشد.

  • تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین  تی جی بازار اقدام کند.

  • شرایط فروش

محصولات ارایه شده در وب‌سایت،  توسط فروشگاه آنلاین تی جی بازار از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود .
- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و فروشگاه آنلاین تی جی بازار تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.

  • ارتباطات الکترونیکی

نحوه ارتباط فروشگاه آنلاین تی جی بازار با مشتریان از طریق سرویس پیام کوتاه یا پست الکترونیکی و یا از طریق واتساپ با شماره ای که در زمان ثبت نام کاربر ، از کاربر خواسته می شود انجام می شود.

  • رعایت حریم شخصی

فروشگاه آنلاین تی جی بازار موظف است که اطلاعات کاربران را محفوظ نگه داشته و به آنها احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تمامی کالاها،تصاویر،متن ها، گرافیک و ... توسط فروشگاه آنلاین تی جی بازار تولید شده و در انحصار فروشگاه آنلاین تی جی بازار می باشد.

  • ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به جر تعطیلات عمومی می باشد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

بعد از ثبت سفارش از طریق وب سایت یا از طریق تلفنی یا واتساپ ، کد پیگیری سفارش توسط بخش ارسال کالا فروشگاه آنلاین تی جی بازار ،از طریق پیامک و ایمیل برای مشتری ارسال می شود.

فروشگاه آنلاین تی جی بازار در هر زمان مجاز است که فروش خود را متوقف کرده و توقف سفارش به علت عدم موجودی کالا ، بدون اطلاع قبلی توسط فروشگاه آنلاین تی جی بازار محفوظ می باشد.

-*💡توجه داشته باشید که کالاهای درون سایت با مشخصات و تصاویر کامل ارایه شده است ، دقت داشته باشید در صورت اشتباه در انتخاب کالا ، وب سایت  تی جی بازار هیچ مسئولیتی در قبال کالای ارسال شده ندارد.*

-تمام کالاهایی که در سایت موجود هست، قابل خرید می باشد.